Bo Åke Adamsson skulptur

Bo Åke Adamsson skulptur
Bo Åke Adamsson skulptur
Bo Åke Adamsson skulptur
Bo Åke Adamsson skulptur
Bo Åke Adamsson skulptur
Bo Åke Adamsson skulptur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ADAMSSON, Bo Åke (född 1941): Skulptur, form av kvinna, signerad Bo Åke Adamsson, stämplad BAA, brons, höjd ca 12 cm

242508

2014-04-22