Axel Lind oljemålning
Valmis
2014-04-22
242514
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
LIND, Axel (1907-2011): Flygande gäss över havet, signerad Axel Lind, olja på duk, 47x110 cm