Axel Lind oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
LIND, Axel (1907-2011): Flygande gäss över havet, signerad Axel Lind, olja på duk, 47x110 cm
Kuntoraportti
242514
Päivämäärä:
2014-04-22