Mr Brainwash skulptur

Mr Brainwash skulptur
Mr Brainwash skulptur
Mr Brainwash skulptur
Mr Brainwash skulptur
Mr Brainwash skulptur
Mr Brainwash skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): Skulptur i form av sprayburk, signerad Mr Brainwash och numrerad 237/700, 19x6,5 cm

242525

2014-05-17