Snusdosa och pillerdosa silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNUSDOSA, 1800-talets slut, H. Pira&Son Karlskrona, invändigt förgylld, lock med ägarmonogram, PILLERDOSA, Spanien, silver, snusdosans höjd 2,5, 7,5x4,5 cm, totalvikt ca 115 g

Ägarmonogram

242530

2014-04-21