Snusdosa och pillerdosa silver
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SNUSDOSA, 1800-talets slut, H. Pira&Son Karlskrona, invändigt förgylld, lock med ägarmonogram, PILLERDOSA, Spanien, silver, snusdosans höjd 2,5, 7,5x4,5 cm, totalvikt ca 115 g
Ägarmonogram
242530
2014-04-21