Vicente Clavo gil oljemålning

Vicente Clavo gil oljemålning
Vicente Clavo gil oljemålning
Vicente Clavo gil oljemålning
Vicente Clavo gil oljemålning
Vicente Clavo gil oljemålning
Vicente Clavo gil oljemålning
Vicente Clavo gil oljemålning
Vicente Clavo gil oljemålning
Vicente Clavo gil oljemålning
Vicente Clavo gil oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLAVO GIL, Vicente (1923-1993): Figurkomposition, olja på duk, signerad Tarty, 161x131 cm

Dukskada

242532

2014-04-23