Vicente Clavo gil oljemålning
Closed
2014-04-23
242532
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
CLAVO GIL, Vicente (1923-1993): Figurkomposition, olja på duk, signerad Tarty, 161x131 cm
Dukskada