Vicente Clavo Gil oljemålning
Vollendet
2014-04-23
242539
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CLAVO GIL, Vicente (1923-1993): Hundar, olja på duk, signerad Tarty-60, 72x91 cm
Dukskada