Umberto Ongania akvareller

Umberto Ongania akvareller
Umberto Ongania akvareller
Umberto Ongania akvareller
Umberto Ongania akvareller

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ONGANIA, Umberto (1875-?): Ponte di Rialto resp Piazza San Marco, signerad U Ongania, akvareller, vardera 11,5x19 cm

Smärre fläckar

242540

2014-04-22