Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BILLGREN, Ernst (född 1957): "Göteborg bjuder", signerad Ernst Billgren, 76/360, färglitografi, 30x38 cm
Zustandsbeschreibung
242563
2014-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner