Eelus "I said I´m happy (what more do you want?)

Eelus
Eelus
Eelus
Eelus

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EELUS (född 1979): "I Said I´m Happy (What More Do You Want?)" signerad print proof, färglitografi, ca 50x70 cm

242565

2014-05-17