Grafikmapp bl a Ernst Billgren
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFIKPORTFÖLJ, innehållandes litografier av Ernst Billgren, Roland Borén, Håkan Carlsson och Graham Stacy, signerade och numrerade 80/360, pappersmått 40x50 cm, blindstämplade Official Art,
Official Art, Friidrotts VM i Göteborg 1995, oramade
Ej komplett, Helen Billgren saknas, kantskador
242573
2014-04-25