Grafikmapp bl a Ernst Billgren

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIKPORTFÖLJ, innehållandes litografier av Ernst Billgren, Roland Borén, Håkan Carlsson och Graham Stacy, signerade och numrerade 80/360, pappersmått 40x50 cm, blindstämplade Official Art,
Official Art, Friidrotts VM i Göteborg 1995, oramade

Ej komplett, Helen Billgren saknas, kantskador

242573

2014-04-25