Hjalmar Grahn oljemålning

Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning
Hjalmar Grahn oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Vy över Nationalmuseum, Stockholm, signerad Hj Grahn, olja på duk, 65x81 cm

Smärre hål efter häftstift

242574

2014-04-25