Herrfickur i silver, "Quarter repeater"

Herrfickur i silver,
Herrfickur i silver,
Herrfickur i silver,
Herrfickur i silver,
Herrfickur i silver,
Herrfickur i silver,

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, silver, 1900-talets början, kvartsrepetition, emaljtavla märkt CHRONOMÈTRE REPETITION, boett nr: 25337, verket märk Brevet 34984, diameter 53 mm, etui medföljer

Tavla med skador, ej funktionstestad

242596

2014-04-22