Herrfickur i silver, "Quarter repeater"
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, silver, 1900-talets början, kvartsrepetition, emaljtavla märkt CHRONOMÈTRE REPETITION, boett nr: 25337, verket märk Brevet 34984, diameter 53 mm, etui medföljer
Tavla med skador, ej funktionstestad
242596
2014-04-22