Skåp i barockstil

Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, barockstil, ek och svärtat trä, höjd 221, 183x77 cm, nycklar finns

Torrsprickor, bruksslitage

242629

2014-04-22