Folke Ricklund oljemålning

Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICKLUND, Folke (1900-1986): "Seghet", signerad och daterad Folke Ricklund -33, olja på duk uppklistrad på pannå, 27x34 cm

242637

2014-04-23