Armbandsur i stål

Armbandsur i stål
Armbandsur i stål

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMBANDSUR, (4), stål / doublé, 1900-talets första hälft, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, Chronometre Frawo, Pronto, Gala, Alpina, läderarmband, diameter 22-25 cm

Ej funktionstestade, slitage

242639

2014-04-23