Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMBANDSUR, Breitling, 1950-tal, stål, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, boett nr: 150, 320548, diameter 31 mm
Bruksslitage, ej funktionstestad
242656
2014-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här