Breitling herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBANDSUR, Breitling, 1950-tal, stål, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, boett nr: 150, 320548, diameter 31 mm

Bruksslitage, ej funktionstestad

242656

2014-04-23