Slottsteatrarna på Drottningholm och Gripsholm
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLOTTSTEATRARNA PÅ DROTTNINGHOLM OCH GRIPSHOLM, Agne Beijer, Lindfors Bokförlag AB Stockholm, 1937, förra delen, numrerad upplaga 39/550, helt guldsnitt, skyddsomslag
Skyddsomslag med slitage
242667
2014-04-22