Slottsteatrarna på Drottningholm och Gripsholm

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLOTTSTEATRARNA PÅ DROTTNINGHOLM OCH GRIPSHOLM, Agne Beijer, Lindfors Bokförlag AB Stockholm, 1937, förra delen, numrerad upplaga 39/550, helt guldsnitt, skyddsomslag

Skyddsomslag med slitage

242667

2014-04-22