Butlers tray i mahogny

Butlers tray i mahogny
Butlers tray i mahogny
Butlers tray i mahogny
Butlers tray i mahogny
Butlers tray i mahogny
Butlers tray i mahogny
Butlers tray i mahogny
Butlers tray i mahogny

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUTLERS TRAY, engelsk stil, 1900-tal, mahogny, höjd 70, ca 120x70 cm

Ytslitage

242673

2014-04-22