Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUTLERS TRAY, engelsk stil, 1900-tal, mahogny, höjd 70, ca 120x70 cm
Ytslitage
242673
2014-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här