Uncas Liljefors

Uncas Liljefors
Uncas Liljefors
Uncas Liljefors
Uncas Liljefors
Uncas Liljefors
Uncas Liljefors

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LILJEFORS, Uncas (Född 1938): "Knipor i vårvinter", signerad Uncas, olja på duk, 46x55 cm

242674

2014-04-23