Karmstolar i rokokostil

Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil 1900-tal, med broderad sits och rygg

Slitage

242675

2014-04-22