Vitrinskåp i jakarandafanér
2014-04-22
242683
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1960/70-tal, jakarandafanér, höjd 72, 38x85 cm
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
Smärre fanérskador