Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIBERG, Harald (1908-1986): "Räv vid isränna", signerad och daterad Harald Wiberg 1980, akvarell, 31x35 cm
242684
2014-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här