Harald Wiberg akvarell

Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): "Räv vid isränna", signerad och daterad Harald Wiberg 1980, akvarell, 31x35 cm

242684

2014-04-23