Bord Svenska Möbelfabirkerna Bodafors
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD, skyltmärkt A.B. Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, sengustaviansk stil, ovalt, mahogny, med fothylsor i mässing, delvis förgylld dekor på sidor av ben, höjd 74, ca 66x95 cm
Ytslitage, fotkrysset med smärre försträkning
242695
2014-04-22