Bord Svenska Möbelfabirkerna Bodafors

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, skyltmärkt A.B. Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, sengustaviansk stil, ovalt, mahogny, med fothylsor i mässing, delvis förgylld dekor på sidor av ben, höjd 74, ca 66x95 cm

Ytslitage, fotkrysset med smärre försträkning

242695

2014-04-22