Hokusai 36 vyer av Fuji

Hokusai 36 vyer av Fuji
Hokusai 36 vyer av Fuji

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOKUSAI, Katsushika (1760-1849): Fiskare vid Kajikasawa i provinsen Kai, ur The 36 views of mt Fuji, 1800-tal, signerad Zen Hokusai Iitsu hitsu, oban 22,5x34,5 cm

Veck, fläckar, ej examinerad ur ram

242698

2014-05-18