Gösta Hallencreutz oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

HALLENCREUTZ, Gösta (1881-1952): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad G. Hallencreutz, 56x41,5 cm

242703

2014-04-23