Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Japan 1800-tal, Interiör med samurai och kvinnor, träsnitt, 20,5x30cm, baksidestext Worcester art museum - överstämplat "Withdrawn"

Fläck, ej examinerad ur ram

242707

2014-05-18