Arvid Andersson oljemålning
2014-04-23
242711
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANDERSSON, Arvid (född 1934): Fågelhund på spaning, signerad Arvid Andersson, daterad a tergo -80, olja på duk, 33,5x25,5 cm