Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HALLSTRÖM, Carl (1850-1929): Motiv från Västkusten, signerad C Hallström, olja på duk, 68x103 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall och pastellagebortfall
242716
2014-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här