Carl Hallström oljemålning

Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HALLSTRÖM, Carl (1850-1929): Motiv från Västkusten, signerad C Hallström, olja på duk, 68x103 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall och pastellagebortfall

242716

2014-04-23