Harald Wiberg blyerts

Harald Wiberg blyerts
Harald Wiberg blyerts
Harald Wiberg blyerts
Harald Wiberg blyerts

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Harpass, signerad och daterad Harald Wiberg 1957, blyerts, 19x30 cm

242720

2014-04-23