Konsolbord 1800-tal

Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, delvis i mahogny, skivan med intarsia, dekorelement och beslag i mässing, höjd 85, 51x34 cm

Omarbetat, fanérskador

242730

2014-04-23