Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FIGURIN, brons, Alice Nordin, i form av viking, signerad Alice Nordin samt bär gjutarstämpel H Bergman, höjd 18 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, delvis slipad
242737
2014-04-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner