Äldre litteratur, bl.a. Thorild, Strindberg
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÄLDRE BÖCKER, Bl.a. två psalmböcker (1800-tal) i gröna band, Thorild, Överste Gustafsson, 1820, Mankell om musik, Lettres illustrerad av Dorat, Runeberg, Hanna, 1851, Strindberg, Taklagsöl, 1906, "Dödsboet efter H. M. Drottning Louise", stencilerade förteckningar, kopior, inbunden, varierande skick och band
Vissa skador
242761
2014-04-24