Armlänstolar Lindome

Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome
Armlänstolar Lindome

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 1 par, lindomearbeten, 1700-talets andra hälft, genombruten rygg med profilerad balusterbricka, svängda sarger och framben, svarvat H-kryss

Skador och kompletteringar

242763

2014-04-25