Dagbädd ca 1920 tal

Dagbädd ca 1920 tal
Dagbädd ca 1920 tal
Dagbädd ca 1920 tal
Dagbädd ca 1920 tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAGBÄDD, 1900-talets början, skuren dekor, längd 220 cm

Madrass med fläckar, smärre slitage

242767

2014-04-23