Dockor Barbie och Ken

Dockor Barbie och Ken
Dockor Barbie och Ken
Dockor Barbie och Ken
Dockor Barbie och Ken

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBIEDOCKOR, 3 st, KENDOCKA, 1960-tal, diverse tillbehör, kläder, bl a "Masquerade", ställningar, delar till fabriksförpackningar, produkthäften

Diverse skador

242768

2014-04-23