Psalmtavla 1800-tal

Psalmtavla 1800-tal
Psalmtavla 1800-tal
Psalmtavla 1800-tal
Psalmtavla 1800-tal
Psalmtavla 1800-tal
Psalmtavla 1800-tal
Psalmtavla 1800-tal
Psalmtavla 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PSALMTAVLA, 1800-tal, barockstil, bemålad delvis träskuren och bronserad dekor av bl a änglar, ca 133x114 cm

Renoverad, senare upphängningsfästen, mittskiva saknas, slitage, smärre skador

242793

2014-05-20