Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

CLEVE, Agnes (1876-1951): Liten lastbil och människor, signerad, akvarell, 25x30 cm

Zustandsbeschreibung

242797

2014-05-14