Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
CLEVE, Agnes (1876-1951): Liten lastbil och människor, signerad, akvarell, 25x30 cm
Zustandsbeschreibung
242797
2014-05-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner