John Jon-And litografi
2014-05-14
242798
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN JON AND (1889-1941): Mannen vid vattnet, signerad, grafiskt blad, 40x25 cm
skador