John Jon-And litografi

John Jon-And litografi
John Jon-And litografi
John Jon-And litografi
John Jon-And litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): S:t Eriksbron, Stockholm 1916, stämpelsignerad, litografi 25x32 cm

242807

2014-05-14