Agnes Cleve pastell

Agnes Cleve pastell
Agnes Cleve pastell
Agnes Cleve pastell
Agnes Cleve pastell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CLEVE, Agnes ((1876-1951): Kvällssol Palermo, signerad och daterad A Cleve, 1922, pastell, 31x42 cm

242817

2014-05-14