Georg Pauli akvarell

Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): Modellen Carmen, monogramsignerad GP, akvarell, 15,5x12 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

242826

2014-04-25