André Duranton litografi

André Duranton litografi
André Duranton litografi
André Duranton litografi
André Duranton litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DURANTON Andre (Frankrike, född 1905): (2) Motiv från Paris, signerade Duranton, färglitografier, numrerade 71/250 resp 149/250, bladmått 56x75,5 resp 75,5x56 cm

242850

2014-04-23