Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Sittande flicka, signerad och daterad G Börje 1932, blyerts, 37x24 cm
PROVENIENS: Charles Nilssons samling, kat nr 8
242884
2014-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här