Ivan Ivarson teckning

Ivan Ivarson teckning
Ivan Ivarson teckning
Ivan Ivarson teckning
Ivan Ivarson teckning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IVARSON, Ivan (1900-1939): Porträtt, blyerts och akvarell, 13x10,5 cm
PROVENIENS: Charles Nilsson

242886

2014-04-24