Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOCKERSKRIN, silver, 1900-tal, rokokostil, dekor av godronner, lockknopp i form av blomster, invändigt förgylld, svenska importstämplar, vikt ca 205 g

242894

2014-04-23