Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-04-24
242905
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stuga i vinterlandskap, olja på duk, spännram märkt Godchau 1880, ca 33x55 cm
Krackeleringar, ett mindre färgbortfall