Sven-Olof Ehrén Stockholm litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 45/150, litografi, 271x30 cm

242909

2014-04-24