Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 45/150, litografi, 271x30 cm
242909
2014-04-24